Презентація книги Валентини Ланевич "На межі"

Публічна бібліотека Любешівської селищної ради організувала презентацію книги "На межі", автором якої є наша землячка Валентина Ланевич, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Українська мова- мова єднання" в номінації "Країна. Витоки. Родовід". Так, як захід відбувся напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, то на презентацію були запрошені бібліотекарі Любешівської громади, а також місцеві поети, кращі користувачі, працівники культури та всі ті, кому небайдужа поезія. Ведучі заходу Ольга Гарманюк та Тетяна Кальчик розповіли про життєвий та творчий шлях поетеси.

/Files/images/2_2.jpg

/Files/images/DSCN8107.JPG

Вірші Валентини Ланевич майстерно декламували Тетяна Губарик, Лариса Хомич. Своїми роздумами про збірку поділилсь місцева поетеса Тетяна Баранова. Незабутній антураж заходу створив музичний супровід нашої талановитої скрипальки Наталії Горщар.Сльози навертались на очі, коли звучала її пісня " Де ти ходиш рідний сину?" на слова Валентини Ланевич.

/Files/images/DSCN8109.JPG

/Files/images/42654144_2334160999932908_7053787638200795136_n.jpg

До слова була запрошена і сама авторка книги Валентина Ланевич, яка розповіла більше про себе та свою збірку. Народилася та виросла поетеса на хуторі Наїздово, неподалік села Березичі. Свої перші твори написала ще у шкільні роки. Друкувалась у журналах "Дніпро","Чорна хвиля", "ЛітераТ". У 2017 році вийшла перша збірка віршів та оповідань під назвою "Ви чули, як співають чорні солов’ї ?".

Книга "На межі" - це друга віршована збірка нашої землячки. У збірку увійшли вірші, тематика яких цікава для всіх. Вони наповнені радістю, коханням і розчаруванням, біллю і надією. У своїх віршах Валентина Ланевич залишає свої роздуми, сумління, бо шукає відповіді на питання, які постійно задає життя. Авторка небайдужа до долі своєї Батьківщини, не може обійти осторонь загальну біду - війну на Сході України.

Пісенне привітання для учасників та гостей свята подарували працівники аматорського колективу Будинку культури.

/Files/images/DSCN8150.JPG

Привітала учасників презентації заступник Любешівської селищної голови Ольга Кух. Вона подякувала поетесі та усім трудівникам поезії і слова за їх працю і талант, а також побажала творчих успіхів і натхнення.

/Files/images/DSCN8129.JPG

З окремим побажанням Ольга Василівна звернулася ще й до працівників бібліотечної справи з нагоди професійного свята та вручила відзнаки селищної ради.

Присутні на заході мали змогу ознайомитись з творами В. Ланевич, які були представлені на виставці - персоналії " Пишу, що відчуваю, чим живу."

/Files/images/DSCN8154.JPG

/Files/images/DSCN8155.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 153

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.